oferta

Pracownia KAFFKA

powstała na bazie długoletnich doświadczeń – także międzynarodowych – na rynku architektonicznym i reklamowym.
Jesteśmy grupą projektową zajmującą się szeroko pojętym projektowaniem. Utworzyliśmy trzy działy tematyczne:

:: architektura i architektura wnętrz

:: grafika, identyfikacja wizualna, tworzenie stron www

:: usługi w zakresie PR, promocji i reklamy

Uczestniczymy w licznych targach, seminariach i wystawach branżowych, aby być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami pojawiającymi się na rynku. Biorąc udział w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach branżowych i wystawach, jesteśmy laureatami wielu nagród i wyróżnień.

Przygotowujemy projekty dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

W trosce o klienta instytucjonalnego wyszliśmy z kompleksową ofertą identyfikacji nowego wizerunku wewnętrznego i zewnętrznego firmy, stawiając nacisk na spójność w kompleksowym odbiorze marki. Dobrze wiemy, że to jak prezentuje się firma również wizualnie, niewątpliwie wpływa na potencjalnych klientów i interesantów. Pomagamy więc wybrać odpowiednią drogę swojej prezentacji wizualnej firmą myśląc o ich bezpośrednich odbiorcach. Wspólnie jesteśmy odnieść pełen sukces!
Projektując dla klienta indywidualnego staramy się stworzyć wnętrze które odzwierciedli jego styl życia, osobowość i pasje.
Projektowanie wnętrz jest przełożeniem potrzeb inwestora na język architektury.
Nasze realizacje są ponadczasowe, pełne harmonii i wzbogacone o akcenty przełamujące monotonię, wysokiej jakości detale podkreślające indywidualny charakter, każdego pomieszczenia.
Zawsze punktem wyjścia jest człowiek i jego potrzeby. Na tej bazie staramy się tworzyć projekty wyjątkowe.
Dzięki ścisłej współpracy z artystami (malarze, graficy, rzeźbiarze, ceramicy i szklarze), projektantami krajobrazu, a także własnym międzynarodowym doświadczeniem architektonicznym nasze projekty  opierają się na wysoce zindywidualizowanej, wysublimowanej artystycznie idei, która legła u źródeł nakreślonych przez ruch ART & CRAFT.

Pracownia Kaffka :: projektowanie wnętrz, architektura wnętrz, design, sztuka :: 56-400 Piszkawa 8b :: pracownia@kaffka.pl :: tel.: 790 891 977